Kdo jsme?

Jsme moderní obchodní společnost, která poskytuje komplexní službu v oblasti letecké pedagogiky a personalistiky pro zájemce o povolání letušky/stevarda a pilota. Od devadesátých let se specializujeme na přípravu mladých lidí ke konkurznímu řízení civilní letecké společnosti.


Proč jsme zde?

Jsme tu proto, abychom pomohli mladým lidem získat zdánlivě nedosažitelné povolání. Velmi výrazně zvyšujeme jejich úspěšnost u výběrových řízení leteckých společností. Trh práce nabízí kvalifikovanější zájemce a jejich výcvik u letecké společnosti proto může být kratší a pro leteckou společnost levnější. Proto jsou naši absolventi oblíbeni. Není výjimkou, že letecké společnosti vyhlašují uzavřená výběrová řízení jen pro naše klienty.


Co děláme?

Provádíme přípravu ke konkurzním řízením „šitou na míru“. Objektivně změříme, na které startovní čáře se nacházíte. Společně se poradíme o tom, kam až chcete dojít. Výběrovým řízením „nanečisto“ si ověříme, zda byl vytyčený cíl dosažen.


Proč je výhodné s námi spolupracovat?

Michal BrožíkVšichni máme bohaté zkušenosti v letectví, někteří 40 let a více. Někteří z nás byli členy nebo dokonce předsedy výběrových komisí. Máme silný tým externích spolupracovníků. Máme moderní leteckou literaturu, která není běžně na trhu k dispozici. Naše práce má výsledky.CAS Praha Ruzyně s.r.o. - Registrace u MS v Praze, oddíl C, vložka 139067